Entra
o
Registra't
Cistella:
La cistella està buida
CARNS FRESQUES
Aus i Conill
Porc
Porc Duroc i Ibèric Fresc
Vedella
Xai Fresc
ELABORACIÓ PRÒPIA
Altres Elaboracions
Aus Elaboracions
Porc Elaboracions
Vedella Elaboracions
XARCUTERIA
Curats
Fiambres i Fumats
FORMATGE
Formatges Curats
Formatges Semicurats
Formatges Tendres
CONSERVES I COMPLEMENTS
Begudes
Complements
Conserves
Olives
Pastes
Paté i Foie
Vins
PERNILS I ESPATLLES
Pernils i Espatlles Amb Os
Pernils i Espatlles Talla A Mà
Pernils T. Màquina
ECOLÒGIC
Ecològic Aus
Ecològic Vedella i Xai
Ecològic Vedella i Xai Fresc
PLATS CUINATS
Llegums Cuites
Plats Per Menjar Calents
Plats Per Menjar Freds
Precuinats
Segons Plats Carn
Segons Plats de Peix
GUARNICIONS I SALSES
Guarnicions
Inici
> CONSERVES I COMPLEMENTS > Pastes
Arròs Montsià 1kg
1,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Canelons el pavo 20u
1,05 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Canelons el Pavo c/20 ud
2,10 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Closques "mariscos" 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Espagueti 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Espirals 250g
1,42 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Fideu Nº0 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Fideu Nº3 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Fideu Nº6 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Fideus foradats per cassola 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Galet petit 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Galets de nadal 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Llacets 250g Perla de Segre
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Lletres 250g
0,79 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Llevó de meló 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Macarrons Nº4 250g
1,05 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Macarrons Nº6 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Maravilla 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Pa ratllat 250g
1,15 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Pasta vegetal d'estiu
1,75 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Pistó gran 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Pistó perla 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Sèmola vegetal
2,15 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Sopa juliana vegetal
2,40 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats
Tallarins 250g
0,99 €/u.
Com vols que t'ho preparem?
unitats